JAK WYKONAĆ SŁUPEK PRZEZ PRZEDNIĄ PĘTELKĘ


Zdjęcie: foto-1.jpg


Są momenty, kiedy to te najprostsze ściegi dają niesamowity rezultat i niepowtarzalną teksturę, dlatego nie możemy przejść obojętnie obok słupka przerabianego przez przednią pętelkę, którego nauczymy się dziś w instrukcji „krok po kroku”. Pozwoli ci on tworzyć kombinacje, które dadzą wspaniałe efekty. Wykorzystując to oczko, możesz na przykład przerabiać ścieg ściągaczowy, którego uczyliśmy cię w tym poście. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zdjęcie: foto-2.jpg


W tym tutorialu użyliśmy naszej wełny The Petite Wool w kolorze żółtym i szydełka w rozmiarze 7 mm (UK 2), a celem było uzyskanie puszystej tkaniny.


Zdjęcie: foto-3.jpg

Zanim zaczniesz, przypominamy ci, że musisz umieć nabierać oczka łańcuszka i wiedzieć jak wykonywać słupek.


Zdjęcie: foto-4.jpg

Przy podstawie słupków przerobionych tak, jak zwykle zaczniemy przerabiać słupki przez przednią pętelkę. Poniżej załączamy video, abyś mogła śledzić proces wykonywania.

Łatwo i szybko prawda? J


Zdjęcie: foto-5.jpg

Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać to, by zamiast wprowadzać szydełko w górną część oczka tak, jak zwykle należy wprowadzać je z tyłu oczka od prawej strony do lewej.


Zdjęcie: foto-6.jpg

Przerabiając w ten sposób we wszystkich rzędach, otrzymamy fantastyczną teksurę, która nada gwiazdorskiego charakteru na przykład twojemu nowemu szalikowi, a oprócz tego świetnie utrzyma ciepło w chłodne dni. Mamy nadzieję, że podzielisz się z nami efektami swojej pracy w sieciach społecznościowych, dodając hashtag #weareknitters. Do zobaczenia następnym razem!