Włóczka z recyklingu

ZDJĘCIE 1

Obowiązkiem nas wszystkich jest dbanie o środowisko i w We Are Knitters doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Staramy się robić to na wiele sposobów, a teraz posunęliśmy się o jeszcze jeden krok naprzód. To kolejny ruch w kierunku zrównoważonej przyszłości.


W We Are Knitters stworzyliśmy włóczkę pochodzącą z recyklingu. Nić złożoną z 95% odzyskanej bawełny z recyklingowanych jeansów i 5% innych włókien. Dzięki procesowi odzyskiwania tych ubrań później ich włókna mogą zostać poddane obróbce i mieszaniu po to, by następnie zostać przetworzone w mocną i trwałą jednoskładnikową nić.

ZDJĘCIE 2


Recycled Yarn to 100-u gramowy rustykalny motek nici o nowym, świeżym wyglądzie. Jest dostępna w 6-ciu kolorach, które z pewnością wszystkim przypadną do gustu: naturalny, błękitny, cętkowany róż, szary, granatowy oraz kolor wina. Są one również dostępne w opakowaniach zawierających po 5, 10 i 15 motków.


Włóczka z  recyklingu została stworzona z myślą o najciekawszych propozycjach ubraniowych. Jest nicią, której z pewnością będziesz potrzebowała do tworzenia wiosennych i letnich projektów, które wymagają lekkich i świeżych dzianin.