Wak 7 Years

 

Minął kolejny rok i zbliża się oczekiwana przez wszystkie knitterki data: NASZE URODZINY! Wrzesień to miesiąc nowych projektów, doskonały miesiąc na wyznaczenie sobie nowych celów, nowych  wyzwań, na uzupełnienie zapasów i na wyruszenie na podbój naszych marzeń z naładowanymi po wakacjach akumulatorami.

Pierwsza strona 7 lat

To było 7 lat wspólnych przygód, widzieliśmy, jak z każdym dniem się rozwijacie, uczestniczyliśmy w knitting parties, gdzie wreszcie mogliśmy spotkać się twarzą w twarz i uczyć się od siebie nawzajem w fantastycznym towarzystwie i świetnej atmosferze. 7 lat dzielenia się złudzeniami i pasjami. 7 lat obserwowania, jak oznaczacie nas hasztagiem #weareknitters na swoich ulubionych portalach społecznościowych i jak informujecie nas o swoich osiągnięciach.

7 lat, podczas których w naszej codziennej pracy skupiamy się na tym, abyście nadal były z nami, aby wzbogacać wasz proces zdobywania umiejętności w nowe cele. W związku z tym przygotowaliśmy wiele niespodzianek; jak zawsze najlepsi współpracownicy i najlepsze artykuły, darmowe wzory, jeszcze bardziej efektowne i łatwe do wykonania, najlepsze sztuczki i porady, których jeszcze nie znacie, … kolejny rok nowości i niespodzianek, które was zaskoczą. Czy będziecie nam towarzyszyć?