REMIX YARN

Jedną z cech zespół We Are Knitters jest niestrudzone poszukiwanie trwałej równowagi i ochrona środowiska. Skoro osiągnęliśmy już tak duży postęp, dlaczego nie kontynuować?

Zdjęcie1

Po wielu wysiłkach znowu udało nam się to osiągnąć! We Are Knitters przedstawia nową nić, REMIX YARN. Nasze nowe w 100%-ach organiczne włókno!

Zdjęcie2

REMIX YARN to idealna mieszanka wełny i bawełny (50% i 50%). Obydwa włókna wyprodukowane ekologicznie, co potwierdza certyfikat GOTS.

Zdjęcie3

Inne cechy, które wyróżniają REMIX YARN to niesamowita wytrzymałość uzyskana za sprawą wełny i przyciągająca miękkość — rezultat zmieszania włókien. Dzięki temu nić ta świetnie nadaje się do całorocznego użytku.

Zdjęcie4

REMIX YARN pojawia się na naszej scenie w formie 100g motków w 5 kolorach z efektem cieniowania, których nie może zabraknąć w twojej szafie: naturalny, guma do żucia, błękitny, granatowy i czarny.

We Are Knitters wreszcie oferuje w 100%-ach ekologiczne włókno, wyróżniające się uniwersalnością, z której będziesz mogła korzystać przez cały rok.