Najlepsze z 2018 r.

 

W końcu nadszedł grudzień, a wraz z nim koniec oczekiwania.

 

Boże Narodzenie zagościło w naszym życiu, choć tylko na czas określony L. Grudzień to miesiąc spotkań, wyjątkowych chwil z rodziną, radości maluchów, spotkań z najbliższymi przyjaciółmi, tymi «od zawsze», świętowania ze współpracownikami lub znajomymi z siłowni… czekaliśmy 12 długich miesięcy, aby móc dzielić z Wami wszystkimi te szczególne, świąteczne chwile.

 

Ale grudzień to również koniec roku, chwila spojrzenia wstecz i podsumowania wszystkiego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Dla nas ten rok był pełen marzeń zrealizowanych dzięki staraniom i zaangażowaniu całego zespołu WAK. Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z projektantami mody o międzynarodowej renomie, których podziwiamy, takich jak Juanjo Oliva, który gościł w naszych biurach i od którego mogliśmy wiele się nauczyć.

 

 

 

 

I ponownie gwiazda ekranu i najlepsza przyjaciółka WAK, Krysten Ritter,  zaoferowała nam współpracę przy 4 projektach, które bez wątpienia staną się niezbędnymi elementami w Twojej szafie i przyciągną uwagę wszystkich.

Ten grudzień będzie również bogaty w niespodzianki, ponieważ pojawiła się nasza nowa, luksusowa włóczka: THE BLING-BLING. Stworzyliśmy ją dla najbardziej nonkonformistycznych knitterów, którzy zawsze chcą nadać swoim wyrobom bardziej “luksusowy” charakter.

 

 

W tym krótkim poście nie możemy wymienić wszystkich znaczących punktów «na trasie 2018»: współpracownicy, #blogerzy, knitterzy, nowe kolory, nowe włóczki … ale to, co możemy zrobić, to głośno i wyraźnie powiedzieć Wam: DZIĘKUJEMY! To Wy dzień po dniu pozwalacie WAK stawać się rzeczywistością i to dzięki Wam możemy podążać właściwą ścieżką, ale zawsze z Wami za rękę.

 

Życzymy Wam Wesołych Świąt w otoczeniu Waszych bliskich, a 2019 niech przyniesie Wam spełnienie marzeń i wiele wspólnych z nami projektów!

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!