Knitting Party: Le Perchoir, Paryż

Wiosna zagościła na dobre, a czy można lepiej ją przywitać, niż organizując knitting party z naszymi knitterkami w Twoim mieście?

Idealnym miejscem do wiosennego dziergania jest Le Perchoir, bar na szczycie budynku, z którego roztacza się widok na cały Paryż i którego niesamowity wystrój ma taką paletę barw, jak nasze motki… wyobraź sobie to miejsce!

Z tej szczególnej okazji zaprezentowaliśmy nasze wiosenne zestawy: silver monk sweater, slushies top, sabrina sweater, zestawy Petit Point, a zwłaszcza nową kolekcję bawełny… ale także motki grubej wełny, ponieważ mamy jednak porę przejściową i nadal możemy dziergać z wełny, prawda?

Goście wykonali nasz projekt dla początkujących, gwiazdę naszej kolekcji: downtown snood ściegiem ryżowym. Ten wybór pozwolił debiutującym i doświadczonym knitterkom dziergać wspólnie i jednocześnie. Pepita i Alberto, współzałożyciele WAK, pokazywali jak to robić, a uczestnicy wymieniali się pomysłami i sztuczkami, omawiali ściegi i przyszłe projekty WAK …

Uwielbiamy organizować knitting parties w różnych miejscach na świecie, ponieważ jest to okazja do wymiany doświadczeń z miłośnikami dziergania i do gromadzenia ich porad. Zorganizowaliśmy już spotkania w Nowym Jorku, Berlinie, Madrycie, a wkrótce… zorganizujemy największą knitting party w Paryżu z udziałem bardzo znanych dziergających blogerek.

 

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie na tej BIG knitting party! 🙂