Finita Yarn

Zespół We Are Knitters przy wprowadzaniu nowych włókien, kolorów i wykończeń zawsze stara się znaleźć odpowiedź na wszystkie wasze wątpliwości i zaspokoić wszelkie potrzeby. Bardzo cenimy sobie waszą opinię, nie tylko dlatego, by lepiej spełniać oczekiwania, ale dzięki niej możemy wszyscy razem iść naprzód, a przy tym w jednym i tym samym kierunku.

A teraz przejdźmy do wprowadzenia…

Czas zrobić miejsce w schowku na nową, zapierającą dech w piersiach nić Finita. To włókno powstałe z połączenia naszych dwóch najmiększych i najekskluzywniejszych nici: 30% Baby Alpaka i 70% Meriwool.

Będziesz zaskoczona nie tylko miękkością, ale także ciepłem. Mimo że jest to bardzo delikatna przędza, jej właściwości termoregulacyjne pomagają zbalansować temperaturę ciała. W związku z tym, że jest to naprawdę delikatna nić, zalecamy używanie drutów z żyłką w rozmiarze 2,5 (3mm). Gwarantujemy Ci, że zachwyci ona Twoje zmysły! Warto wykorzystać jej lekkość i dodać ubraniu zaskakującą przewiewność.

Przędza Finita jest dostępna w 100 gramowych motkach w 6 popularnych kolorach: naturalny, łososiowy, cynamonowy, seledynowy, jasnożółty i zielony. Możesz zaoszczędzić i kupić ją w paczkach po 5, 10 i 15 motków i cieszyć się popołudniową zabawą.

Nie czekaj dłużej na nową nić stworzoną przez miłośniczki i dla miłośniczek robienia na drutach!