Dziękujemy i wszystkiego najWAKniejszego!

Jak co roku o tej porze, na chwilę przystajemy i spoglądamy w przeszłość, aby przypomnieć sobie wszystko, co razem przeszliśmy. Każdego roku robimy podsumowanie wszystkiego, co przeżyliśmy: naszych kolekcji, nawiązanej współpracy, tej przeszłej i tej nadchodzącej, nowych projektów, takich jak wypuszczenie na rynek nowej włóczki czy zaskakujących BOXów, etc… ale jedna rzecz pozostaje niezmienna, bez względu na to, gdzie nie spoglądamy, zawsze widzimy u swego boku Was, knitterki.

Towarzyszycie nam od 8 lat, razem z Wami się uczymy i cieszymy się z Waszych projektów, które udostępniacie w mediach społecznościowych z hasztagiem #weareknitters, tworząc dzięki temu ruch knitterek i społeczność, która stale rośnie.

WAK zostało stworzone przez knitterki dla knitterek i tylko dzięki temu udaje nam się zadowolić tak profesjonalne i wymagające klientki, które cenią jakość produktów. Liczba knitterek stale rośnie, zarówno tych, które robią na drutach w czasie wolnym, jak i tych, które nie mogą nasycić się motkami. We are knitters myśli i pracuje dla Ciebie, abyś zawsze mogła znaleźć idealną włóczkę, której potrzebujesz lub zestaw ze wzorem, na punkcie którego oszalejesz. Dla nas jesteście najważniejsze!

Tym POSTEM z jednej strony świętujemy nasze urodziny, ale przede wszystkim jest on podziękowaniem, bo bez Was nie byłoby to możliwe. Mając to na uwadze, bierzemy się do pracy, jedną ręką trzymając Was za rękę, a w drugiej, co oczywiste, trzymamy druty.

Dziękujemy i wszystkiego najWAKniejszego!