The Wave

W We Are Knitters nie zatrzymujemy się ani na minutę i cały czas staramy się Was zaskoczyć i usatysfakcjonować Wasze oczekiwania. Jak już na pewno wszyscy wiedzą, rok 2017 był dla nas wszystkim wielkim i ważnym okresem, jednak rok 2018, choć to dopiero jego początek to nowe wyzwania, które z pewnością nikogo nie rozczarują.

 

Rozpoczynamy od THE WAVE Ta nowa nić i projekty z niej wykonane spowodują, że od razu zauważysz różnicę pomiędzy nimi, a resztą ubrań w swojej szafie.

 

 

THE WAVE to w 100% naturalna wełna, wytwarzana ze szczególną delikatnością. Z pewnością przykuje Twoją uwagę już od pierwszego momentu. Szczególny skręt tej nici pozwolił osiągnąć różną jej grubość w tym samym kłębku, a co za tym idzie szczególną teksturę wykonywanych z niej projektów.

 

Przy dzierganiu nicią The Wave zalecamy używać drutów o grubości 8mm lub szydełka o grubości 7mm.

 

 

Gama dostępnych kolorów również może być zaskoczeniem! Oprócz klasycznych naturalnych odcieni, brązów i czerni będziesz mieć do wyboru wielokolorowe kłębki. Wszystko, co jest niezbędne do nadania niepowtarzalnego charakteru Twoim projektom.

 

 

Pamiętaj, że już teraz możesz zacząć cieszyć się nową nicią do wyboru w 8 różnych kolorach w paczkach po 5 kłebków lub po 10. To nie tylko przyjemność, ale i oszczędność!

 

 

W We Are Knitters pracujemy przede wszystkim z myślą o Was i chcemy to zademonstrować już od pierwszych chwil nowego roku!