Odkryj Balzac Paris

  1. Co kieruje Balzac Paris?

Balzac Paris to marka, która proponuje odmienny typ konsumpcji mody: odpowiedzialny, w oddaleniu od „szybkiej” mody, proponując produkty wysokiej jakości w uczciwych cenach. 100% online i oddani naszej społeczności dajemy zawsze priorytet Obsłudze Klienta, aby zapewnić wspaniałe doświadczenie przy zakupach i nienaganny produkt.

  1. Jak powstała marka Balzac?

Często mówimy, że wszystko zaczęło się od pewnego zgubienia kluczy… W oczekiwaniu na ślusarza wraz z Victorien (moim mężem) spędzaliśmy noc u Charlesa (szwagra i najlepszego przyjaciela Victorien). Siedząc przed telewizorem wpadliśmy na pomysł francuskiej marki robiącej muszki. To było w 2011! Nasza marka nazywa się Balzac Paris w hołdzie pisarzowi Honoré de Balzac, który napisał traktat o tym jak powinien ubierać się elegancki mężczyzna. W 2014 Charles i ja zaczęliśmy pracować nad marką Balzac Paris w pełnym wymiarze godzin, decydując, że ostatecznie będzie to marka dla kobiet, dostępna wyłącznie online w efemerycznych kolekcjach, które wypuszczamy 10 razy do roku.

  1. Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę z We Are Knitters tej jesieni?

Uwielbiam robić na drutach, ale jeszcze nie jestem mistrzynią. Bardzo zazdroszczę dziewczynom, które rozmawiają podczas robótek. Marzę o świetnych swetrach zrobionych w domu dla moich córeczek i dla siebie.

W takim razie pomyślałam: czyż We Are Knitters nie jest rajem dla osób, które chcą się nauczyć robić na drutach i dla zaawansowanych knitterek? Trzy produkty będące owocem naszej współpracy wyszły świetnie. Zwróćcie uwagę zwłaszcza na sweter!

  1. Jaki jest związek między Balzac Paris i robieniem na drutach?

W Blazac Paris bardzo nam zależy na proponowaniu naszym klientkom ubrań, które mogą służyć im w ciągu całego roku i przez wiele lat. Nasze swetry są produkowane w Portugalii z wspaniałych włóczek, aby móc z miejsca zdobyć tytuł „ulubionego swetra” w garderobach naszych klientek. Osobiście, uwielbiam swetry, dla mnie to oczywisty wybór, gdy mam ochotę na coś wygodnego.

 

  1. Jaką rolę odgrywają media społecznościowe dla Waszej marki?

Jak już wspominałam na początku, Balzac Paris to marka bardzo oddana swojej społeczności. Nasza popularność opiera się na FB i IG. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientkami, które wiedzą, że ich słuchamy, że dbamy o nie i że mogą się z nami zawsze skontaktować.