Jak wszyć zamknięcie do kopertówki

Jedną z rzeczy, które wyróżniają nasze clutches, oczywiście oprócz projektów, są ich zamknięcia. W każdym naszym zestawie do wykonania kopertówki z włóczki z dzianiny typu t-shirt (zwanej również spaghetti) znajdziesz automatyczne zamknięcie, dzięki któremu będziesz mogła przechowywać telefon, klucze lub portfel w najbezpieczniejszy sposób i zawsze w dobrym stylu.

 

Dziś pokażemy Ci, jak wszyć zamknięcie do kopertówki tak, aby działało idealnie i byś mogła cieszyć się swoją dzianinową torebką przez długi czas.

Potrzebne nam będą:

– wydziergany i wykończony clutch,

– kawałek włóczki spaghetti,

– igła

– i oczywiście zamknięcie.

 

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 

  1. Otwarte zamknięcie umieść wewnątrz torebki, na jej brzegu.
  2. Nawlecz na igłę kawałek włóczki spaghetti wystarczająco długi, aby przyszyć całe zamknięcie.
  3. Rozpoczynając od jednego końca, załóż brzeg torebki do środka tak, aby ukryć zamknięcie. Przyszyj wykonane założenie przeciągając igłę kolejno przez oczka wykończonego brzegu i oczka wewnątrz torebki.
  4. Powtarzaj wzdłuż całego brzegu, aż powrócisz do punktu wyjścia i zakończ. Teraz możesz zamykać i otwierać torebkę tyle razy, ile chcesz 🙂

W tym tutorialu pokazujemy krok po kroku, jak wszyć zamknięcie do clutch:

 

 

Jak zauważyłaś, wszycie automatycznego zamknięcia jest bardzo proste, a najlepsze jest to, że jest ono całkowicie niewidoczne.

 

Pamiętaj, że clutch to idealny dodatek na lato! I masz do wyboru wiele różnych modeli.

 

Do demonstracji użyliśmy jasnoróżowej włóczki, ale możesz użyć koloru, który lubisz i drutów z drewna bukowego 15 mm.

 

Wiesz już, że uwielbiamy oglądać twoje dzieła. Możesz podzielić się ich zdjęciami z nami i społecznością WAK na Instagramie lub Twitterze z hashtagiem #weareknitters.